پیام فرستادن
Home >

Dong Guan Jing Zhi Optical Film Co., Ltd. Company Profile

Dong Guan Jing Zhi Optical Film Co., Ltd.
Dong Guan Jing Zhi Optical Film Co., Ltd.
Company Details

Main Market:

آمریکای شمالی , آمریکای جنوبی , اروپای غربی , اروپای شرقی , آسیای شرقی , جنوب شرقی آسیا , خاورمیانه , اقیانوسیه , در سراسر جهان

Business Type:

سازنده , شرکت تجاری

Brands:

JINGFILM

No. of Employees::

200~500

Annual Sales::

10000000-50000000

Year Established::

1990

Export p.c::

90% - 100%

Introduction

شرکت Dongguan Jingzhi Optical Film Co. با مسئولیت محدود در شهر Shatian، شهر Dongguan، استان گوانگدونگ چین، در دهه 1990 به عنوان یک تولید کننده حرفه ای تاسیس شد که خود را وقف تحقیق، تولید، فروش و خدمات می کند.برای پاسخگویی به تقاضای بازار، فیلم نوری JINGZHI تجهیزات پیشرفته و وارداتی را برای ارتقاء محصولات معرفی کرده است.و اکنون ما به یک تولید کننده حرفه ای در تولید و تحقیق فیلم محافظ رنگ TPU، فیلم محافظ رنگ TPH، فیلم محافظ رنگ رنگی TPU و فیلم محافظ رنگ رنگی TPH تبدیل شده ایم. ما شرکای تجاری در سراسر جهان داریم و روابط تجاری خوبی با برخی بالا ایجاد کرده ایم. - برندهای خودروهای کلاسما حق ثبت اختراعاتی را برای مدل کاربردی و گواهینامه های ISO9001&ISO14001 به دست آورده ایم. فیلم JINGZHI بسیار سخت و انعطاف پذیر است و می تواند از کاربرد آسان آن بر روی سطح پیچیده و منحنی ماشین اطمینان حاصل کند.دارای دو سریال مانند TPU SERIALS و TPH SERIALS. عملکردهای اصلی فیلم ها ضد رسوب، افزایش روشنایی، ضد خش، ضد خش، ضد باران اسیدی و کاهش فرکانس در تعمیر و نگهداری رنگ است. شرکت JINGZHI نزدیک به یکی دارد. صد نفر که با بیش از سی نفر تیم فروش در حال انجام تحقیقات و تولیدات فناوری هستند.برای چندین دهه، ما خود را وقف ساختن و توسعه فیلم هایی برای مطابقت با استانداردهای بین المللی و برآورده ساختن خواسته های مشتریان کرده ایم.ما اصرار داریم که در نمایشگاه‌ها حضور پیدا کنیم و به هزاران فروشگاه پایانه و کاربر خدمات ارائه دهیم تا شریک تجاری شما شویم.کیفیت خوب هسته اصلی محصولات است.خدمات خوب روح یک شرکت است.ما دائماً به دنبال ایجاد، کیفیت، خدمات، فناوری هستیم تا نیازهای مشتریان را برآورده کنیم و با مشتری رشد کنیم تا به موقعیت برد-برد دست یابیم. شرکت فیلم نوری Dongguan Jingzhi با مسئولیت محدود به دنبال اهداف بهتر و یکسانی است.

سرویس

ما یک تولید کننده حرفه ای در تولید و تحقیق فیلم محافظ رنگ TPU، فیلم محافظ رنگ TPH، فیلم محافظ رنگ TPU رنگی هستیم.

تاریخ

ما بیش از 7 سال است که در PPF feild هستیم.

Our Team

چین Dong Guan Jing Zhi Optical Film Co., Ltd. نمایه شرکت 0

Send your inquiry directly to us

Privacy Policy China Good Quality فیلم محافظ رنگ رنگی Supplier. Copyright © 2023-2024 jing-film.com . All Rights Reserved.